Sosyal Medya

 


Sosyal Medya Yönetimi
Markanız ve ürünleriniz ile ilgili sosyal medya paylaşımlarını ve takibini yapıyoruz. Siz rahatınıza bakarken sosyal medya hesaplarınız işinde profesyonel ekibimiz tarafından sürekli kontrol altında tutuluyor.

Sosyal Medya Reklamları
Sitenizi etkili bir medya pazarlama aracına çevirmek için işletmenize en uygun reklamları verip en yüksek verimleri elde ediyoruz.

İnternet Reklamları
Google Reklamları
Google Adwords arama ağı ve görüntülü reklamlar ile Google aramalarında reklamınız en üstte çıksın, potansiyel müşterilerinize kolay bir şekilde ulaşın. Stratejilerimizle rakiplerinizin üsüne çıkın ve ilk tercih edilen siz olun.

Facebook Reklamları
Firmanızın pazarlama amaçlarına göre gönderilerinizi öne çıkarabilir, insanları internet sitenize çekebilir, uygulamanızı indirmelerini sağlayabilir ya da satışlarınızı arttırabiliriz. Yüksek erişim, etkili sonuçlarla Facebook reklam stratejilerimizi markanıza uyarlayalım

Instagram Reklamları

Instagram reklamları gerek kullanıcı sayısı gerekse hedef kitlenizin artık dijitalde daha fazla zaman geçirmesinden dolayı markanız için yüksek etki sağlar. Yüksek erişim, etkili sonuçlarla Instagram reklam stratejilerimizi markanıza uyarlayalım

Web Sitesi Optimizasyon
Web sitelerinizi hedef kitlenize uygun olarak yapılandırıyoruz. İhtiyacınıza yönelik bakış açısı ile rakiplerinize göre daha fazla ziyaret edilen, kolay ulaşılabilir optimizasyonlar gerçekleştiriyoruz.

Tasarım ve İçerik

Medya Görselleri
Yaratıcı tasarımcılarımızın elinden çıkacak ve markanızı en iyi yansıtacak farklı görseller oluşturuyoruz.

Metin Hazırlama
Güçlü, hatasız, etkili bir dille hazırlanmış içerikler; web sitenizin arama motorlarında daha iyi bir konumu, daha fazla trafiği ve daha çok müşteriyi garantiler. Özgün ve hedef kitlenizi harekete geçiren içerikler üretip haftanın belirli gün ve saatlerinde yayınlıyoruz.

Banner Tasarımı
Banner tasarımları ile markanızı hızlı ve etkili şekilde yansıtabiliriz

SEO

Kişisel ve kurumsal web site tasarımlarında müşterilerimizle birebir görüşerek ihtiyaçlarını belirliyor, onları hedef kitlelerine en doğru şekilde ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.Siteniz üzerinde yapılacak analizler sonucunda arama motorlarında rakiplerinizle aranızdaki farkı açmanıza yardımcı oluyoruz.